„Parko namai”

Krėvos pabaiga - "Parko namai"

Krėvos pabaiga - "Parko namai"

Daugiabučių kvartalo „Parko namai” (Krėvos g. 4, Kaunas) iniciatyva užgimė dar 2016 metais, o šiandien su džiaugsmu pranešame, kad paskutinis šių namų etapas – užbaigtas! Prasidėjo statinio pridavimas.

Įgyvendindami šį projektą atlikome generalinio projektuotojo funkciją visoms projekto dalims, įskaitant architektūrą ir sklypo planą. „Parko namų“ projekto įgyvendinimas – puikus projektavimo proceso suvaldymo pavyzdys, iliustruojantis, kaip darbus galima atlikti profesionaliai, kokybiškai, dalyvaujant kompetentingiems ir patyrusiems projekto vadovams bei projekto inžinieriams.

 

Trumpai apie „Parko namai”:

Istorijos įkvėpta kvartalo erdvinė kompozicija

Reaguojant į šalia esančių pastatų aukštingumą, suprojektuoti 4-ių ir 5-ių aukštų su mansarda pastatai, o Krėvos g. 3-jų aukštų su mansarda išklotinė atspindi smulkesnio tūrio ir mastelio supančią aplinką. Atsižvelgiant į Kultūros paveldo specialistų rekomendacijas, išsaugoti vertingi objektai: metalinės kolonos ir vartai, integruoti kaip pastato ir aplinkos elementai.

Architektūros charakterio vientisumas

Kvartalo eksterjero išraišką įkvėpė Europos miestų senamiesčio architektūra, kuomet blokuojami siauri skirtingų namų fasadai šlaitiniais stogais: skiriasi aukščiai, spalvos ir net medžiagos, tačiau išlaikoma žavi visuma. „Parko namų“ kvartale šio efekto buvo siekiama derinant skirtingas medžiagas ir spalvas bei integruojant fasadų ritmiką smulkinančius elementus.

Patogi judėti, saugi ir jauki vidinė teritorija

Sukurtos dvi pasyvaus poilsio erdvės, trys žaismingos vaikų žaidimo aikštelės ir amfiteatriniai laiptai, leidžiantys ne tik patogiai judėti erdvėje, bet ir džiaugtis unikalia poilsio patirtimi. Teritorija praturtinta ir daugeliu kitų mažosios architektūros elementų.

Tvarūs architektūriniai sprendimai

Išskirtinis dėmesys – natūralių apdailos medžiagų panaudojimui, ergonomiškos, visiems gyventojams pritaikytos, socialiai tvarios palinkos sukūrimui. Pirkėjams pageidaujant buvo įrengtos autonominės rekuperacinės sistemos, elektromobilių stovėjimo vietos.

Krėvos pabaiga - "Parko namai"
Krėvos pabaiga - "Parko namai"
Krėvos pabaiga - "Parko namai"
lt_LT